Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde 31 yıldır sizlerin yaşam alanlarını yaratan, düzenleyen, özelleştiren ve sizler için uzun yıllardan beri aynı özveri, aynı çalışkanlık ve aynı disiplinle hizmet vermeye devam eden Kaynarca İnşaat, Kuzey Kıbrıs’ta hayata geçirdiği mühendislik ve inşaat projelerinde kalitesini her zaman yansıtmaktadır.

Kaynarca İnşaat tarafından kurulduğu yıldan bu zamana kadar tamamlanan veya ileride tamamlanacak olan tüm inşaat projeleri, Kuzey Kıbrıs’ta öncü olacak, modern, yenilikçi, şık, konforlu ve en önemlisi sağlam yapılar olmaktadır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kendisi için en özel yaşam alanını bulmak, o hayal ettiği ev ve bina ortamına sahip olmak için projelerimizi güvenle tercih edebilirsiniz.  Her zaman mükemmelliği ve kusursuzu arayan ve bu amaçla projelerini sizlerle buluşturan Kaynarca İnşaat güvencesiyle huzuru, şıklığı ve konforu bulacağınız evlere en uygun KKTC ev fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

Kıbrıs’ta satılık daireler için Kaynarca İnşaat’ın birbirinden şık ve modern dairelerini tercih etmek için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Tamamladığımız birbirinden özel projelerimiz arasında yer alan;

  • Alkent Konutları
  • İkiz Apartmanlar
  • Alkent Siteleri
  • Karşıyaka Villaları
  • Yaka Tower
  • Huzur Sitesi
  • Karşıyaka Zambak Konutları

Gibi gözde projelerimizi sürdürmeyi hatta bu projeleri daha da ileriye taşıyarak sizlere harika konutlar sunmak için çabalamaktayız.

Kıbrıs Satılık Ev Fiyatları

Kaynarca İnşaat olarak, uzun yıllardan beri Kuzey Kıbrıs’ta sizlere en özel yaşam alanları inşa ediyoruz. Tüm projelerimizi tasarlarken ve faaliyete dökerken, sizlerin memnuniyetini, istek ve ihtiyaçlarını en üste koyuyor, yalnızca konforu değil, baktığınızda kendinizi özel hissedeceğiniz şıklığı da her zaman dikkate alıyoruz.

İşinin ehli, deneyimli ve dinamik ekip arkadaşlarımız ile birlikte, konut projelerimizi profesyonel ve en titiz şekilde yürütüyoruz. Yalnızca toplu konutlar değil, villa, müstakil ev projelerimizle de Lefkoşa ve Girne sakinlerinin isteklerini en özel yapılarımızla karşılıyoruz. Kıbrıs satılık ev fiyatları için kişilere sunduğumuz harika kolaylıklar sayesinde, herkesin rahatlıkla ev sahibi olabilmesini sağlıyor, çok uygun fiyatlarla kişilere huzuru ve konforu en şık ve modern yapılarla sunuyoruz.

Kuzey Kıbrıs satılık ev fiyatları için hem uygun fiyatlı hem de hayal ettiğiniz eve sahip olabileceğiniz Kaynarca İnşaat projeleri ile en güzel lokasyonlarda en güvenilir yapıtlarımızla kendinizi özel hissetmenizi sağlıyoruz.

Hali hazırda tamamlanmış projelerimiz içerisinde satılık olarak sizlere sunulan veyahut henüz başlamamız veya devam eden projelerimizde önceden satın alabileceğiniz tüm satılık evler için bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs’ta satılık lüks evler ve bunun yanı sıra ekonomik evler için halkımızın en çok tercih ettiği ve güvendiği inşaat firmalarından biri olarak, Kıbrıs’ta inşaat sektörüne öncülük etmenin ve herkesin beğenisi kazanabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Girne Satılık Ev

Kuzey Kıbrıs’ın gözdesi Girne’de tamamladığımız, devam ettirdiğimiz ve gelecekte planladığımız tüm projelerimizde, sizler için en mükemmeli sunabilmek için en yeni teknolojileri ve ekibimizin uzmanlığını harmanlayarak, her zaman kaliteli malzemeler ve sağlamlık için gerekli tüm detayları en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz. Girne satılık ev arayan sizler için modern, yenilikçi ve dünya standartlarında projeler sunuyoruz. Sizler için tasarladığımız ve en kaliteli şekilde sunduğumuz veya sunacağımız projelerimiz için yalnızca apartman veya sitelerle sınırlı kalmıyoruz.

Girne satılık villa arayan veya tek ya da çift katlı bir müstakil ev sahibi olmak isteyen kişiler için de tecrübemizi, deneyimimizi ve kalitemizi kullanarak en şık ve en konforlu evleri tasarlayıp tamamlıyoruz.

KKTC Girne satılık müstakil evler için de inşaat sektörünün yükselen yıldızı Kaynarca İnşaat’ı tercih edebilir, projelerimiz ile arzuladığınız o özel müstakil eve en uygun satılık fiyatlarıyla ve avantajlarla sahip olabilirsiniz.

Girne’de satılık daire arayan kişiler için firmamızın sunduğu birbirinden özel projeler içerisinde sizlerin konforlu bir yaşama sahip olabilmeniz için pek çok satılık daire bulunmaktadır. Hangi projemizde, Girne’nin neresinde ve nasıl bir evde yaşamak istediğinize göre sizler için tüm isteklerinizi en iyi şekilde karşılayabilecek tüm satılık dairelerimizi öğrenmek, incelemek, hakkında bilgi ve fiyat almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Girne’deki en uygun ev fiyatlarıyla yine Girne’nin en modern ve en konforlu projelerinden birinde ev sahibi olabilmek için hızla tükenen satılık dairelerimiz için acele etmenizi öneririz. Sağlam adımlarla sağlam ve modern projeler sunmaya devam eden firmamız, giderek büyüyen ve etkisini tüm Kıbrıs’a yayan bir başarıyla sizlere her zaman daha da iyisini sunmak için tüm ekibi ile büyük bir özveri göstermekte ve göstermeye de devam edecektir.

Lefkoşa’da Satılık Ev

Lefkoşa’da ikamet eden ve yeni bir ev satın almak isteyen veya Lefkoşa’da yaşayacağı bir ev satın almak isteyen kişiler için 30 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız, Tüm Kuzey Kıbrıs’ta olduğu gibi Lefkoşa’da da harika modern projeleri ile kişilere en özel yaşam alanlarını en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Kıbrıs satılık ev fiyatları içerisinde en uygun fiyatların yanı sıra, halkımızın hayalini kurduğu yaşam alanına bizler sayesinde sahip olabilmesi adına, birbirinden özel ödeme kolaylığı ve kampanyalar ile cebinizi en az yoracak şekilde ev sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Lefkoşa’da satılık ev için Kaynarca İnşaat, bugüne kadar sunduğu ve hali hazırda sunmak için büyük bir özveri ile gerçekleştirmeye devam ettiği projeleri ile sizlere bir evde olması gereken her şeyi fazlasıyla sunmaktadır.  Gerek site veya apartman projeleri gerek villa ve gerekse Lefkoşa’da satılık müstakil evler için güvenle firmamızı tercih edebilir, Lefkoşa’nın en özel lokasyonlarında meydana getirdiğimiz projelerimizle harika bir konuma ve harika bir yapıya sahip bir ev sahibi olabilirsiniz.

KKTC Ev Fiyatları İçin Bize Ulaşabilirsiniz ya da Tamamlanan Projelerimize Göz Atabilirsiniz.